RSS
sobota, 11 marca 2017
Smuteczek, traumusia, bullszit

Na pewno każdy spotkał się z tekstami typu "nie smuć się", "uśmiechnij się" serwowanymi osobom, które są nie w humorze, smutne. itp. Niektórzy pewnie ich używają regularnie. Moje pytanie brzmi: czy ktoś kiedykolwiek powiedział podobne bzdury ale o przeciwnym znaczeniu do osoby, która była szczęśliwa, zadowolona, śmiała się? Typu: "coś taki wesoły", "może byś się trochę posmucił". Na pewno nie. Niewiele osób pewnie o tym myśli, ale dlaczego tego nie zastosować, skoro czujemy potrzebę zmiany nastroju osób, które są smutne. No dlaczego?

niedziela, 25 grudnia 2016
Czy można upaść niżej niż sport.pl?

Oto wiadomości sportowe:

Znani piłkarze jako bohaterowie z popularnych filmów:

http://www.sport.pl/pilka/56,64946,21165929,kevin-sam-w-domu,,1.html#MT_1Zdjecie

Sportowcy jako popek:

http://www.sport.pl/inne/5,102005,21046993.html

Żenujące gówno.

piątek, 15 lipca 2016
Medialna dezinformacja o atakach w Nicei

I oto mamy kolejny atak, dziesiątki zabitych, dziesiątki jeśli nie setki rannych. I znowu Francja. Kochane media - nie tylko polskie - próbują znaleźć jakieś pozytywne okoliczności. Media nie informują, że morderca zamordował ileś tam ludzi, tylko mówią/piszą, że ciężarówka staranowała tłum. Ciężarówka sama się uruchomiła i wjechała w ludzi? Bez niczyjej pomocy? No na pewno. Ciężarówki jak się zdenerwują to zwykle wyczyniają takie durne rzeczy. I znowu idioci politycy próbują wmówić wszystkim, że islam to piękna i pokojowa religia, że wśród zabitych też są muzułmanie. I co to właściwie oznacza? Wszyscy powinni poczuć się lepiej, bo przecież zginęli muzułmanie, chrześcijanie, heteroseksualni, geje, biali, czarni, kobiety, mężczyźni, dzieci. Z punktu widzenia politycznej poprawności był to przepiękny zamach. Premier Francji to jest chyba jakiś totalny idiota, bo po wszystkim stwierdził, że Francja musi żyć z tym, że dzieci są mordowane na ulicach przez ciężarówki. Co za kawał gówna. Na wszelkich tłoiterach i fejsach zaczęła się akcja "módl się za Francję" czy coś w tym stylu. I jak to ma niby pomóc Francji albo tym, którzy zginęli w tym zamachu albo im rodzinom? Wszelkiej maści celebryty hasztagują i mogą sobie odhaczyć to, że jakoś pomogli. Nędzne darmozjady, którym szołbiz zeżarł mózgi.

Bardzo dobrze obrazuje to ten obrazek:

Moja ulubiona gazeta.pl napisała dzisiaj, że Mariusz Błaszczak jest idiotą (nie użyli dokładnie tych słów), bo obwinia za zamach tzw. multikulti. I jak nie cierpię wszystkich związanych z pisem i całego rządu, to nie sposób nie przyznać mu racji. Dlatego pewnie gazeta.pl zablokowała wszelkie komentarze pod wszystkimi tekstami o zamachu lub tekstami w jakiś sposób z tym tematem związanymi. To jest ta wolność słowa, o którą m.in. Michnik walczył? Zamykanie ust ludziom, bo mówią rzeczy, które są nie po kolei z linią programową tych, którzy rządzą wydawcą gazety? Możecie pisać tylko o tym, o czym wam pozwalamy pisać. Jako medium skończyliście się dawno temu. Jesteście niczym innym jak nośnikiem reklam. Rzygać mi się chce jak widzę tę rzekę ścierwa, którą produkujecie.

sobota, 19 marca 2016
Pod naszymi tekstami pojawiła się duża liczba komentarzy i takich tam, z którymi sobie nie radzimy

"Pod naszymi tekstami o terrorystach/mordercach pojawiła się zastraszająca ilość komentarzy przeciwko terrorystom/mordercom. Nie zgadzamy się z nimi, ponieważ potępiają one terrorystów/morderców, a my się z nimi nie zgadzamy, bo są fajni i mają wspaniałe mięśnie, a także są fajni. Czy wspomnieliśmy o tym, że są fajni?".

Tak wygląda wolność słowa na gazeta.pl
Nie żebym był fanem PiS-u czy kościoła, ale komentarzy pod tekstami o w/w nikt nie blokuje, a nawet nakręca spiralę nienawiści. Bo przecież to generuje ruch, a to generuje odsłony, a to generuje kasę od reklamodawców. Ot taka dulszczyzna.

PS Ten tekst o blokowaniu komentarzy pozwoliłem sobie trochę przerobić, bo mi wolno.

Tchnęło mnie, żeby to napisać po wczorajszym tekście o zatrzymaniu jednego z głównych organizatorów zamachów w Paryżu.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,19789544,cnn-salah-abdeslam-zatrzymany-podczas-strzelaniny-w-brukseli.html#Czolka3Img

niedziela, 21 lutego 2016
Film, który sprawił, że cały świat zapłakał. Znowu.

Tagi: cebula
16:16, kloceklego
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 07 stycznia 2016
Kreowanie rzeczywistości - ciąg dalszy

Już chyba wszędzie trąbili na temat ataków sylwestrowych w Kolonii w Niemczech. Co chwila pojawiają się nowe informacje, czy też sprostowania poprzednich informacji. Jeszcze kilka dni temu pisali, że ataków w większości dokonali imigranci z północnej Afryki, którzy już od jakiegoś czasu przebywają w Niemczech, a tu nagle okazuje się, że w większości byli to Syryjczycy, którzy przyjechali do Niemiec w zeszłym roku.

Jako dowód tego, że byli to imigranci w Syrii, policjanci dokonujący wtedy interwencji, przedstawiają raport mówiący o tym, że zatrzymani legitymowali się dokumentami z Federalnego Urzędu ds. Migracji i Uchodźców otrzymanymi jako dowód podczas ubiegania się o azyl.

Ci, którzy ich wpuścili, nabierają wody w usta i próbują szukać innego wytłumaczenia albo innych winnych. Nawet sama Merkel mówi, że ataki są niewyobrażalne, skandalizujące i nie do zaakceptowania. Ale kto ich wpuścił? Jeden z imigrantów stwierdził, że winne temu jest niemieckie prawo, bo nie pozwala imigrantom pracować przez 6 miesięcy od przybycia. Czyli biedni imigranci muszą się seksualnie wyżyć z powodu braku pracy atakując kobiety na ulicy. Popierdolone tłumaczenie.

Od kilku dni na gazeta.pl pojawiają się teksty o tym i w żadnym nie można zamieścić komentarza, bo oczywiście jest to nie po kolei z "linią programową" gazety. Oczywiście jakiekolwiek negatywne komentarze o "uchodźcach" (celowo wziąłem to słowo w cudzysłów) wzbudzają we włodarzach gazety niepokój. No bo przecież ci "uchodźcy" to kwiat syryjskiego społeczeństwa. Przecież większość stanowią rodziny z dziećmi, a nie seksualnie niezaspokojeni faceci. Przecież o "uchodźcach" nie mówi się źle, bo jest to politycznie niepoprawne. Przecież nie wzniecają zamieszek w ośrodkach, w których przebywają. Przecież nie wyrzucają jedzenia i picia ofiarowanego im przez ludzi dobrej woli. Przecież są tacy cudowni, wspaniali i mają jak najbardziej pokojowe zamiary. Przyjechali do Europy w poszukiwaniu lepszego życia i sami chcą je sobie zapewnić udzielając się i pracując na rzecz wspólnego dobra. Nie przyjechali, żeby pasożytować na innych i gryźć rękę, która ich karmi.

Dlatego na gazeta.pl tak się boją, że ludzie będą pisać co myślą, a nie to czego od nich oczekują media kreujące rzeczywistość. W końcu prawda nie jest politycznie poprawna.

czwartek, 24 grudnia 2015
Czy już kochacie się na święta?

Wszyscy już hepi merry i krismas? Odpowiedzi na pytania udzielone? A ile zarabiasz? A kiedy ślub? A kiedy dzieci? A jaka ja jestem chora. Na kilka dni wszyscy nagle są katolikami, naparzają do kościoła i udają, że wierzą w jakiegoś boga. A do nas przyjechała teściowa (moja w sensie). Też jest przepięknie.

piątek, 13 listopada 2015
Zamachy w Paryżu

Teksty z komentarzami uchowały się jakąś godzinę na gazeta.pl. Na innych serwisach nie ma problemu z komentarzami, ale ten pojebany serwis musi je wyłączać, bo nie radzi sobie z usuwaniem trolli. Nie można mieć już opinii, jeżeli nie jest ona taka sama, jak opinia szefostwa gazeta.pl. Pamiętam w komunizmie była cenzura, ale żeby stosowała ją gazeta, która z tym systemem walczyła? Wstyd i żenujące dno. Chuj wam w łeb. Jeszcze 30 minut temu był tekst z włączonymi komentarzami, a teraz jest "relacja na żywo" jak z jakichś pierdolonych zawodów sportowych i komentarze wyłączone. Nie brakuje za to pierdolonych reklam. Pieprzone skurwysyny i hieny cmentarne. Kasa ponad wszystko. Zapewne mi tu zaraz ktoś wytłumaczy, że reklamy ładuje na portal :system". Nieczuły i nieposłuszny.

sobota, 05 września 2015
Zablokowali komentarze w tekstach o imigrantach. We wszystkich.

Wczoraj wszedłem na jakiś tekst o imigrantach/uchodźcach na gazeta.pl i widzę to:

 

"Z powodu wyjątkowo agresywnych treści propagujących przemoc, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej i wyznaniowej, zamykamy możliwość zamieszczania komentarzy pod naszymi tekstami na temat uchodźców. "

Czyli, żeby zlikwidować wypadki na drogach, należy je zamknąć? Nie walczyć z przestępcami za kierownicą, tylko zamknąć drogi dla wszystkich użytkowników? Czy ten serwis ma za zadanie robić tylko kasę, a z użytkowników robi wała? Coraz więcej tekstów jest w formie pierdolonych slajdów, żeby było jak najwięcej kliknięć, bo przecież za reklamy trzeba zgarniać kasę. Kolejna nowość to quizy o byle gównie na każdym serwisie, żeby znowu podnieść "klikalność". Ten portal schodzi na psy - jeżeli jest jeszcze dla niego jakaś szansa.

Nie brakuje za to reklam. Jest jedna o serwisie z częściami do samochodów, vanisha, pozłacanych miniaturek Bitwy pod Grunwaldem i moja ulubiona:

Reklama gówna, o którym pisałem w poprzednim wpisie.

W dodatku napisana z błędem - SPRAWDŻ zamiast SPRAWDŹ. Idioci.

sobota, 04 kwietnia 2015
Sezonowi katolicy pójdą do nieba

Kolejne święta i znowu wysyp świętych ludzi gnających do kościołów święcić jaja. Nie rozumiem tego - ktoś nie chodzi do kościoła przez cały rok (czy też od bożego narodzenia) i nagle czuje potrzebę. A zresztą chuj. Nie chce mi się tracić czasu na te bzdury.

Tagi: wielkanoc
21:44, kloceklego
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 grudnia 2014
Jestem hejterem, mam na to papier i bana na dwa lata

Bardzo modne słowo - hejt/hejter/hejtować. W dzisiejszych czasach nie można już powiedzieć, że czegoś się nie lubi nawet podając powód, argumentując dlaczego. Nie można mieć własnego gustu lub zadnia - przynajmniej oficjalnie. Trzeba płynąć z nurtem i kochać to, co większość. Inaczej zwyzywają cię od hejterów, zablokują ci konto i zabiją kota. Świat głupieje do reszty. Wolność słowa dawno się skończyła, jeśli kiedykolwiek istniała. Chcesz sobie człowieku podyskutować, powymieniać poglądami - zrób to przed lustrem ze swoim odbiciem.

Tagi: hejt
21:48, kloceklego
Link Komentarze (2) »
sobota, 13 grudnia 2014
Zbanowali mnie na dwa lata z gazeta.pl

Nawet nikt mi nie wyjaśnił dlaczego. Nikogo nie obraziłem. Jedyny post jaki sobie przypominam z tego czasu, był na serwisie edziecko.pl pod tym linkiem:

http://www.edziecko.pl/rodzice/56,133102,17082861,Mistrzostwa_swiata_w_seksie__jak_wypadaja_Polacy_.html

i brzmiał mniej więcej tak:

"piszecie tutaj wciąż o tym samym do osrania"

a następnego dnia próbując skomentować jakiś tekst na innym serwisie zobaczyłem to:

 

Ban na 2 lata. Za nic. Ciągle czekam na wyjaśnienie z jakiego powodu mnie zawiesili, ale na cuda nie liczę.

19:39, kloceklego
Link Komentarze (1) »
niedziela, 20 lipca 2014
Ja chcę mieć przyjaciół na fejsie nawet jak ich nie znam

Koleś zamieszcza takie coś na fejsie:

A ilu znajomych ma na fejsie? 1191. Większość pewnie widział raz w życiu i ie zna ich imion. Większość ludzi, którzy mieli z im do czynienia nie chce go znać, bo jest takim kawałem chuja, więc tym bardziej dziwi mnie fakt, że tyle osób jest ciągle na jego liście znajomych.

wtorek, 10 czerwca 2014
Osa nie siada

Dzieło koteczka, węglem uczynione.

Tagi: osa
23:26, kloceklego
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 maja 2014
Eurowizyjna kiełbasa

19:16, kloceklego
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
O autorze
Tagi
ministat liczniki.org Flag Counter